Jakie rzęsy wybrać?

Coraz więcej pań w Polsce decyduje się na sztuczne rzęsy. Niektóre kobiety udają się do salonów kosmetycznych, by tam stylistki założyły im rzęsy, podczas gdy inne panie samodzielnie we własnym domu uzupełniają swój codzienny lub wieczorowy makijaż sztucznymi rzęsami. Gdzie je najlepiej kupić? Co warto o nich wiedzieć? Jakie sztuczne rzęsy zestawy hurtownia oferuje klientkom? Na te oraz na wiele innych pytań odpowiedzi z pewnością zainteresowane panie znajdą w poniższym tekście.

Sztuczne rzęsy zestawy hurtownia

Panie już kilkanaście lat temu zakochały się w sztucznych rzęsach. Dzięki nim można bowiem całkowicie odmienić swój makijaż i mocniej podkreślić oko. Warto sprawdzić, jakie sztuczne rzęsy zestawy hurtownia posiada w sprzedaży, gdyż z pewnością każda z pań znajdzie odpowiedni model dla siebie. Rzęsy kępki, na pasku, magnetyczne, pojedyncze, zdecydowanie jest w czym wybierać. Trzeba podkreślić, że dzięki dobrze dobranym rzęsom oko wygląda zupełnie inaczej. Dzięki nim można optycznie zmniejszyć/ zwiększyć oko lub stworzyć niebanalny makijaż oczu jak np. wyrazisty smokey eyes.

Efektowne i trwałe

Przeglądając ofertę hurtowni, w której można kupić piękne, efektowne rzęsy, panie z pewnością zauważą, iż producenci oferują im rzęsy jedwabne, kaszmirowe, mink oraz naturalne. Warto dowiedzieć się o nich odrobinę więcej, by wybrać odpowiednie dla siebie. Rzęsy jedwabne są najbardziej popularne wśród klientek, gdyż pięknie prezentują się na oku. Efektowny kształt (zwężający się ku końcowi), precyzyjne wykonanie i charakterystyczny połysk – to wszystko sprawia, że te rzęsy świetnie sprawdzają się podczas wieczorowych makijaży. Rzęsy mink również wykonane są z syntetycznego materiału, jednak wyglądają bardzo naturalnie. W przeciwieństwie do tych poprzednich, są matowe i mniej podkręcone. Po rzęsy kaszmirowe sięgają przede wszystkim fanki mocnych, wyrazistych makijaży. To one najczęściej aplikowane są aktorkom teatralnym, jeżeli chce się u nich uzyskać bardzo mocny, podkreślający oczy make-up. Mimo iż wyglądają dość ciężko na oku, to jednak trzeba przyznać, że są bardzo lekkie, elastycznie i niezwykle efektowne. Rzęsy naturalne są bardzo ekskluzywne, gdyż pochodzą od syberyjskich. Niewiele pań się na nie decyduje choćby ze względu właśnie na wysoką cenę. Tego rodzaju rzęsy są miękkie i delikatne. Panie, które na nie się zdecydują z pewnością muszą pamiętać, by o niej naprawdę odpowiednio zadbać. Pod wpływem wilgoci mogą się całkowicie wyprostować lub skręcić, a to nie prezentuje się już zbyt efektownie.